Inwestycja

Utrudnienia na wjeździe A2 w Trzcielu. Kierowcy, zapamiętajcie ten objazd [zdjęcia]

Kierowcy, ponownie będą występować utrudnienia na lubuskim odcinku A2. Tym razem na wjeździe w Trzcielu. Od kiedy będą utrudnienia? Wyznaczono specjalne objazdy. W naszej galerii zdjęć, sprawdźcie jak jechać na tej trasie.

Rusza kolejny etap remontu na A2 w Lubuskiem

Poprzedni etap prac na odcinku A2 w Lubuskiem zakończył się 25 kwietnia. Jednak to nie koniec prac związanych z wymianą nawierzchni na tym odcinku drogi. Kierowcy, którzy będą chcieli wjechać na A2 na węźle w Trzcielu (ok. 91 km A2) muszą zapamiętać datę rozpoczęcia utrudnień i objazdy, które będą obowiązywać. AESA, Autostrada Eksploatacja S.A. poinformowała o objazdach, które znajdziecie w naszej galerii poniżej. 

21-letni kierowca BMW jechał autostradą pod prąd

Od kiedy utrudnienia na A2 w Lubuskiem? Rozpoczęcie prac remontowych na węźle Trzciela

Prace remontowe na węźle Trzciel mają rozpocząć się 17 maja, 2024 r., w piątek. Jak czytamy w komunikacie AESA "W dniu 17 maja br. łącznice zjazdowe z autostrady na węźle w Trzcielu zostaną otwarte, a prace przeniosą się na drogi wjazdowe. Tym samym rozpocznie się drugi etap prac modernizacyjnych na węźle Trzciel (ok. 91 km A2). Będzie polegał na wymianie warstwy ścieralnej nawierzchni na drogach wjazdowych na autostradę".

Kiedy koniec prac na A2 na węźle Trzciel?

Szacowany czas zakończenia prac remontowych na węźle w Trzcielu to 29 maja 2024, środa. Oznacza to, że z węzła będzie można skorzystać najprawdopodobniej przed długim weekendem. O dalszych nowych doniesieniach będziemy w tej sprawie będziemy informować na naszym portalu.

Utrudnienia na wjeździe A2 w Trzcielu. Kierowcy, zapamiętajcie ten objazd

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?