kwiaty

i

Autor: pixabay.com

Ukwiecona Zielona Góra. Miasto kupiło chryzantemy od lokalnych sprzedawców [WIDEO]

2020-11-09 8:15

Prezydent Zielonej Góry w ubiegłym tygodniu kupił od lokalnych, przycmentarnych sprzedawców chryzantemy. To odpowiedź na zamknięcie cmentarzy na Wszystkich Świętych. Więcej w artykule.

Przycmentarni sprzedawcy musieli zmierzyć się z poważnymi stratami. Z powodu zamknięcia cmentarzy musieli oni liczyć się z tym, że nie uda im się sprzedać wszystkich zakupionych towarów. W szczególności problemem były żywe kwiaty. Urząd Miasta Zielona Góra kupił od lokalnych sprzedawców chryzantemy. Te ukwieciły główne ulice.

Magistrat łącznie zasadził kilka tysięcy kwiatów. Pojawiły się one na rondach, skwerach, ale również na pasach zieleni przy głównych ulicach miasta.

Przy alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze łącznie zasadzono ponad dwa tysiące kolorowych chryzantem. Efekty można zobaczyć na naszym wideo.

Ukwiecona Zielona Góra - miasto kupiło chryzantemy od lokalnych sprzedawców

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE