Tym razem Lubuszanie będą mogli posłuchać Muzyki w Raju we własnych domach [AUDIO]

2020-07-31 8:08 Dorota Gut
Koncert muzyki klasycznej
Autor: pixabay.com

Muzyka w Raju tak jak wiele innych Festiwali w tym roku zmieniła nieco swoją formułę. Mieszkańcy koncertów będą mogli posłuchać za pośrednictwem internetu. Tak jak prawdziwe koncerty streaming będzie dostępny tylko w niektórych godzinach. Festiwal wystartuje już 7 sierpnia. Projekcje zostały przygotowane z nagrań wykonanych podczas koncertów w poprzednich edycjach.

Tym razem Muzyka w Raju zabrzmi w naszych domach. Zielonogórzanie będą mogli posłuchać artystów światowej klasy siedząc wygodnie na kanapie.

Głównym medium, w którym będą prezentowane będzie internet oczywiście. Na naszej stronie internetowej, ale także na innych stronach internetowych będzie można codziennie obejrzeć o godz. 20:00 między 7 a 23 sierpnia streaming

- mówi dyrektor festiwalu Cezary Zych. Streaming będzie dostępny tylko tyle czasu ile trwał nagrany wcześniej koncert. ​Powtórki z całości nie będą nigdzie dostępne.

Dzięki temu, że mamy świetny kontakt z muzykami, muzycy pozwalają nam ustawiać kamery tak jak jest to dla nas wygodne i dzięki temu możemy z tymi kamerami pokazywać rzeczy, które w czasie koncertu są dla normalnej publiczności niedostępne

- dodaje Cezary Zych. Muzyka w Raju to festiwal muzyki klasycznej. 7 sierpnia mieszkańcy będą mogli obejrzeć transmisję z koncertu Orkiestry Kore. Dokładny pogram festiwalu dostępny jest na stronie internetowe Muzyki w Raju [Kliknij tutaj].

To nie będą zwykłe transmisje z koncertów - mówi dyrektor festiwalu Cezary Zych
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce