Ranking

Tu zjecie najlepsze sushi w Zielonej Górze. TOP5 restauracji sushi. Lista

Coraz bardziej rośnie popularność sushi w Polsce. W Zielonej Górze również to jest widoczne. Pojawiają się nowe miejsca na mapie miasta, gdzie jest ono serwowane. Sprawdziliśmy, gdzie jest najlepsze sushi w Zielonej Górze. Poznajcie nasz ranking, który jest przedstawiony w formie galerii zdjęć.

Najlepsze sushi w Zielonej Górze. Restauracje sushi w Zielonej Górze. Gdzie zjeść najlepsze sushi?

Sporządziliśmy zestawienie pięciu najlepszych restauracji serwujących sushi w Zielonej Górze. Ranking stworzyliśmy na podstawie opinii użytkowników Google oraz użytkowników facebooka. Kolejność podanych miejsc jest przypadkowa. Ranking powstał w formie galerii. Koniecznie sprawdźcie, które miejsca polecamy. Może przyda Wam się ta wiedza w najbliższym czasie.

Ile kosztuje sushi w Zielonej Górze?

Ceny sushi niekiedy zwalają z nóg. Dlaczego sushi jest drogie? Przede wszystkim należy pamiętać o jakości składników. Czy można liczyć na tańsze sushi? Raczej nie, świeże ryby czy krewetki w ostatnich miesiącach ponownie zdrożały. W Zielonej Górze sushi kosztuje od 40 zł wzwyż dla jednej osoby, jednak są miejsca, gdzie to sushi jest tańsze. Oczywiście ta kwota nie dotyczy sushi z dyskontów. 

Najlepsze sushi w Zielonej Górze. TOP5 miejsc

QUIZ. Mieszkasz w woj. lubuskim? Sprawdź się w naszym prostym quizie o herbach miast i gmin w Lubuskiem

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Do którego lubuskiego miasta należy ten herb?
Herb Zielonej Góry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE