Trwają przygotowania do akcji MotoSANTA

2020-11-18 11:06 Aleksandra Kanoniak
motoSanta
Autor: Sagan Moto Vision

Zbiorą dary, zorganizują paczki i mikołajkowym konwojem rozwiozą do dzieci z różnych ośrodków w naszym regionie. Członkowie klubu Sagan Moto Vision z naszego regionu, Petrol Heads i 71 crew z Dolnego Śląska szykują wspólną akcję.

Zielonogórzanie mogą dołączyć. Po pierwsze - 28 listopada odbędzie się zbiórka darów, które trafią do paczek. Paczki z kolei zostaną wręczone podopiecznym ośrodków z Zielonej Góry, Szprotawy, Żar i Żagania oraz innych miejscowości poza naszym województwem.

Celem akcji jest zebranie paczuszek dla dzieci. Każdy klub w swojej okolicy ma swój region do objechania, działa w swoim regionie jeśli chodzi o pomoc najmłodszym. Chcemy sprawić trochę uśmiechu małym dzieciom jeśli możemy.

Mówi Jędrzej Czapracki z klubu Saga Moto Vision. Zbiórka stacjonarna odbędzie się 28 listopada we Wrocławiu, ale lokalnie mieszkańcy Zielonej Góry i innych miejscowości też mogą dorzucić dary dla dzieci. Mogą to być słodycze, przybory szkolne czy zabawki. Organizatorzy szacują, że w naszym regionie uda się zorganizować około 500 paczek.

Prezenty przede wszystkim będą przygotowywane przez nas i przez sponsorów, którzy dołożyli cegiełkę dla stowarzyszenia Uśmiech Dziecka. Jeżeli chodzi o stowarzyszenia innych klubów również będą zbierać podarunki i to co uda się zebrać, będziemy rozdzielać na wszystkie miasta.

Wisienką na torcie będzie konwój Świętego Mikołaja. Kilkadziesiąt świątecznie przystrojonych aut przejdzie przez Szprotawę, Żagań, Zieloną Górę i Żary. Wtedy właśnie paczki trafią do dzieci, a całość 6 grudnia.

Trening 3x dziennie {EFEKTY} | ESKA XD - Fit vlog #9

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.