Tragiczny wypadek w Łodzi

i

Autor: mat. policji

Policja

Tragedia na DW 289 w Lubuskiem. W wypadku zginęło dwóch nastolatków

2023-06-09 8:14

Długi czerwcowy weekend niestety nie należy do tych spokojnych. W Boże Ciało, 8 czerwca doszło do tragicznego wypadku na DW289 w powiecie żarskim. Samochód marki BMW uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna.

Wypadek na DW 289 w lubuskim. Na miejscu zginęło dwóch nastolatków

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 8 czerwca, ok. godz. 17.00 na odcinku DW 289 między Brodami a Lubskiem. Policja wstępnie ustaliła, że kierujący BMW podczas wyprzedzania zjechał na lewe pobocze, zdołał z niego jeszcze wrócić na prawy pas, ale po chwili zjechał na prawe pobocze i tam uderzył w drzewo.

Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn w wieku 17 i 18 lat, a ciężko ranna została kilka lat starsza od nich kobieta. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał ją do szpitala w Zielonej Górze.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej nr 289 w pow. żarskim (Lubuskie). BMW uderzyło tam w drzewo. Na miejscu zginęło dwóch nastolatków, a młoda kobieta została ciężko ranna - poinformowała nadkom. Aneta Berestecka z KPP w Żarach.

Śledztwo mające wyjaśnić przyczynę i dokładne okoliczności tragedii będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Żarach.

Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE