Rozrywka

Tak teraz wygląda Monika Brzyśkiewicz z Hotel Paradise 2. Niesamowita metamorfoza uczestniczki!

Hotel Paradise gości na ekranach Polaków od 2020 r. Prowadzącą popularnego randkowego reality show jest Klaudia El Dursi. Od pierwszych emisji odcinków na antenach TVN i TVN7 zebrała się liczna publiczność. Wśród uczestników 2. edycji Hotelu Paradise znalazła się Monika Brzyśkiewicz. Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda i czym się zajmuje.

Hotel Paradise. Uczestniczki 2. edycji randkowego show. Pamiętasz je?

Można śmiało stwierdzić, że Hotel Paradise z edycji na edycję dostarcza nie małych wrażeń. Uczestnicy występujący w popularnym randkowym show walczą o miłość. Muszą zmagać się z brakiem dostępu do Internetu, ale za to w jakich pięknych okolicznościach przyrody! Mimo, że od 2. edycji Hotelu Pradise minęło sporo czasu, przypomnijmy, że emisja odbywała się pod koniec sierpnia 2020 r., to niektórzy nadal są w mediach społecznościowych. Hania Balwierczak była jedną z charakterystycznych postaci, przeszła metamorfozę. Co robi obecnie? Można oglądać ją na platformie TikTok, gdzie prowadzi liczne live'y. Warto też przytoczyć Monikę Jankowską, która została zapamiętana jako waleczna kobieta. Jak teraz wygląda? Do grona pięknych uczestniczek Hotelu Paradise 2 można zaliczyć także Monikę Brzyśkiewicz.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Monika Brzyśkiewicz po Hotelu Paradise

Monikę Brzyśkiewicz można było oglądać w podczas Hotel Paradise 2, znalazła się wśród dziewięciu szczęśliwców, którzy mieszkali w rajskiej willi na Bali. Monika Brzyśkiewicz ma 29 lat i jest właścicielką salonu kosmetycznego, który znajduje się we Wrocławiu. Podczas jednego z nagrań wyznała, że mieszka także w Żarach, w woj. lubuskim.

"Impulsywna, inteligentna, sarkastyczna i szczera. Nigdy nie walczy o facetów, uważa, że to oni powinni się starać o nią. Właścicielka salonu kosmetycznego. W biznesie jest zorganizowana i konkretna. Zawsze działa według planu, nie pozwala się zaskakiwać i jest wręcz chorobliwie ambitna. Określana wśród znajomych jako królowa berlińskich klubów, gdyż potrafi rozkręci każdą imprezę" - czytamy w komunikacie prasowym TVN.

Jak obecnie wygląda Monika Brzyśkiewicz? Dowiedzieliśmy się, że nadal prowadzi salon kosmetyczny we Wrocławiu. Jej wizerunek przez kilka lat bardzo się zmienił! Monika przeszła niesamowitą metamorfozę, nie poznalibyście jej na ulicy! Zobaczcie jak teraz wygląda uczestniczka Hotelu Pradise obecnie w naszej galerii zdjęć.

Niesamowita metamorfoza uczestniczki Hotelu Paradise 2. Tak teraz wygląda Monika Brzyśkiewicz! 

Sonda
Hotel Paradise – która edycja była najlepsza?