Uniwersytet Zielonogórski szczepi przeciw COVID-19. Zarejestruj się online!

2021-06-10 12:02 Martyna Janas
szczepienie
Autor: pixabay.com

Uniwersytet Zielonogórski uruchomił rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19 dla zielonogórzan związanych z uczelnią.

Zapisy trwają do niedzieli do godz. 18:00 i mają charakter internetowy.

Rejestracja na szczepienie w naszym punkcie jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę uczelni i tam znajduje się ankieta, którą trzeba wypełnić. Podajemy podstawowe dane: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego

- mówi rzeczniczka prasowa UZ, Ewa Sapeńko.

Skorzystać ze szczepienia w punkcie uniwersyteckim mogą m.in. pracownicy uczelni, studenci i członkowie ich rodzin.

Zapraszamy studentów i pracowników, którzy jeszcze nie zdążyli się zaszczepić, w tym cudzoziemców. A także osoby współpracujące z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz rodziny studentów i pracowników, w tym dzieci powyżej 12. roku życia

- dodaje rzeczniczka.

Akcja szczepienia w hali sportowej przy ul. Prostej startuje w środę i potrwa 3 dni. Drugą dawkę szczepionki Pfizera będzie można przyjąć na UZ lub w dowolnie wybranym innym punkcie szczepień, co ułatwi sprawę studentom wyjeżdżającym z Zielonej Góry w okresie wakacyjnym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17