Gwiazdy

Syn Davida Beckhama rozpocznie karierę muzyczną? Ma talent po znanej matce!

2024-02-26 13:01

Cruz Beckham to najmłodszy syn Davida i Victorii Beckhamów. Chłopak ma zaledwie 19 lat, a już planuje światową karierę muzyczną. Ponoć jego rodzice przeznaczyli miliony dolarów na najlepszych producentów w branży, a to dopiero początek pracy nad muzyką Cruza!

Cruz Beckham gwiazdą pop? 

Cruz Beckham nigdy nie ukrywał, że pasjonuje się muzyką. Na swoim Instagramie często pokazuje się w towarzystwie gitary. Ostatnio 19-latek pochwalił się pięknym wykonaniem utworu "Here Comes The Sun" Beatlesów. Niektórzy już wróżą mu wielką karierę!

Talent syna dostrzegli także jego rodzice, którzy skontaktowali go z najlepszymi producentami w Wielkiej Brytanii. Przypominamy, że matką Cruza jest Victoria Beckham, a więc była wokalistka supergrupy Spice Girls. Cruz miał już się spotkać z Edem Frewettem, producentem odpowiedzialnym za sukces takich grup, jak One Direction oraz Little Mix. 

Czy Cruz Beckham to nepo baby? 

W ostatnim czasie dużo słychać o tzw. "nepo babys", czyli dzieciach gwiazd, które mogły osiągnąć sukces dzięki popularnym rodzicom. Wśród "nepo babys" wymienia się m.in. Hailey Bieber czy Kendal Jenner. Obóz Beckhamów ma mocno pracować, aby taka łatka nie została przylepiona Cruzowi:

- Jest wokół niego sporo ekscytacji, ale Cruz jest także doskonale świadomy, że naprawdę musi się wykazać, aby nie zostać oskarżonym tylko o bycie napo baby. Dlatego też spędził tak dużo czasu na doskonaleniu muzyki - mówi informator brytyjskiego dziennika "The Sun" 

Jak mówi sama Victoria Beckham, jej syn ma wielki talent. Zobaczymy, jak potoczy się kariera najmłodszego syna Beckhamów. 

Victoria Beckham ujawnia prawdę o romansie męża. Cała rodzina cierpiała