Świeże warzywa i owoce, regionalne miody i oleje... To wszystko online na "Bazarku Lubuskim"

2020-04-17 8:54
Bazarek Lubuski
Autor: pixabay.com

Targi zamknięte, a regionalne imprezy odwołane - na szczęście powstał "Bazarek Lubuski", na którym regionalni producenci sprzedają online swoje wyroby. Więcej w artykule.

"Bazarek Lubuski" powstał z inicjatywy Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze. Jest to tak naprawdę facebookowa grupa, na której ogłaszają się sprzedawcy, proponując klientom regionalne wyroby. 

Wirtualny bazarek, w którym mogą brać udział producenci z województwa lubuskiego. Przedstawiają oni swoje produkty i w ten sposób mogą odszukać ich zainteresowani klienci. 

Mówi Jacek Urbański z Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego. Obecnie jest 145 aktywnych uczestników bazarku - zarówno sprzedawców, jak i klientów.

Mamy piekarnicze wyroby, cukiernicze, nabiałowe, soki, produkty ekologiczne, a nawet warzywa i owoce, które można odbierać prosto z gospodarstwa. 

Dodaje Urbański. Wszystkie produkty muszą być dostarczane do klientów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny. Bazarek Lubuski można znaleźć na facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE