Stowarzyszenie Warto Jest Pomagać zebrało ponad milion złotych z 1% podatku

2020-10-15 15:21 Mateusz Jamroz
Warto
Autor: Warto Jest Pomagać

Na stowarzyszenie Warto Jest Pomagać mieszkańcy Zielonej Góry i województwa lubuskiego przekazują swój 1% już od wielu lat! W tym roku padł rekord stowarzyszenie zebrało ponad milion złotych!

Mieszkańcy województwa lubuskiego mogą przekazywać swój jeden procent podatku na dowolne stowarzyszenia czy fundacje, od wielu lat liderem jest stowarzyszenie warto jest pomagać.

W tym roku stowarzyszenie Warto Jest Pomagać zajęło 103 miejsce w kraju, na ponad osiem tysięcy organizacji pożytku publicznego. Nasze stowarzyszenie zajęło pierwsze miejsce w województwie lubuskim w pozyskiwaniu 1 procenta. To już kolejny raz z rzędu kiedy jesteśmy najlepsi! 

Mówi prezes stowarzyszenia Grzegorz Hryniewicz. Stowarzyszenie ma pierwsze miejsce w województwie lubuskim, a dzięki jednemu procentowi udało się zebrać ogromną kwotę!

Nie ukrywamy, że spełniło się nasze marzenie! takie wewnętrzne marzenie, ponieważ chcieliśmy przekroczyć magiczną kwotę. Udało się to zrobić. W tym roku wpłynęło do nas 1 091 406 zł. 

Dodaje prezes. Stowarzyszenie na terenie województwa działa już od 16 lat. W tej chwili mają pod sobą ponad 200 podopiecznych!

Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.