Falubaz Zielona Góra

i

Autor: zuzel.falubaz.com

Stelmet Falubaz Zielona Góra nie zwalnia tempa przed sezonem. Kolejne zgrupowanie już w marcu

2023-02-03 12:41

Stelmet Falubaz Zielona Góra nie zwalnia tempa i szykuje się do nadchodzącego sezonu. Już niedługo odbędzie się kolejny wyjazd. Podobnie jak w zeszłym roku tak i tym razem zespół wybierze się nad Bałtyk.

Falubaz Camp 2023 ponownie nad polskim morzem

Stelmet Falubaz Zielona Góra na początku marca 2023 wybierze się do Świnoujścia. to tam żużlowcy podczas zimy będą przygotowywać się do nadchodzącego sezonu. Jak poinformował zielonogórski zespół na stronie internetowej przez cztery dni zawodnicy będą mieli za zadanie jak najlepiej się poznać oraz zintegrować.

- Do Świnoujścia wyjedziemy w środę 1 marca, a zakończenie zgrupowania zaplanowano na sobotę 4 marca. To będą bardzo intensywne cztery dni. Chcemy skupić się przede wszystkim na integracji zespołu. Mamy w kadrze trzech nowych zawodników i popracujemy nad zbudowaniem fajnej atmosfery, która jest niezbędna w trakcie sezonu. Na zgrupowanie pojedzie cała drużyna - powiedział w komunikacie Falubazu, Tomasz Szymankiewicz, menedżer zielonogórskiej drużyny.

To będzie pierwsza okazja na spotkanie Luka Beckera z innymi członkami zespołu, ponieważ zabrakło go podczas listopadowego minizgrupowania w Zielonej Górze. Tak jak w poprzednich zgrupowaniach w ramach Falubaz Camp, tak i w 2023 roku w Świnoujściu pojedzie też trener UKS AS Zielona Góra Jakub Rogoziński, który odpowiadać będzie za treningi podczas zgrupowania.

Skład Falubazu Zielona Góra na sezon 2023

Warto przypomnieć, że ważne kontrakty z Falubazem mają Rohan Tungate i Krzysztof Buczkowski. Tak więc na ten moment skład zielonogórskiego zespołu prezentuje się następująco:

  • Luke Becker,
  • Rasmus Jensen,
  • Przemysław Pawlicki,
  • Rohan Tungate,
  • Krzysztof Buczkowski,
  • Dawid Rempała.
Sonda
Czy Falubaz Zielona Góra wywalczy awans do PGE Ekstraligi w przyszłym sezonie?