Siłownia

i

Autor: pixabay.com

Jak trenuje się na pustej siłowni? Oni są uprzywilejowani - robią to legalnie

2021-02-22 21:28

Branża fitness wciąż zamrożona. Choć kolejne siłownie dołączają do buntu przedsiębiorców i otwierają lokale, oficjalnie mogą ćwiczyć tylko licencjonowani sportowcy.

Obserwowaliśmy kilku podczas treningu na niecodziennie pustej sali.

Jestem sam tutaj, cały czas pedałuję. Jest to coś nienormalnego, ale trzeba sobie z tym jakoś radzić. Wydaje mi się, że na tę salę mogłoby przyjść o wiele więcej ludzi. I pewnie na każdą inną też. Każdy wie, jaka ma być mniej więcej odległość i każdy to zachowuje. Przyjście na siłownię zawsze mobilizuje – jest trener, ktoś kto pomoże, pokaże jak ćwiczyć

- mówi żużlowiec Grzegorz Walasek.

Piłkarz Tomasz Nowiński podpowiada, jak dbać o ciało w warunkach pandemicznych, jeśli nie możemy pozwolić sobie na wizytę w siłowni:

Na pewno trzeba robić jakieś ćwiczenia – czy na gumach czy statyczne. Albo chociaż wyjść na dwór pobiegać. Jednak ten ruch wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Niektóre zielonogórskie kluby fitness już działają – otworzyły się na klientów w ramach buntu przedsiębiorców znanego pod hasztagiem #otwieraMY.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected] !

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE