Scena jest Wasza! Ruszył plebiscyt "WyGRAJ to"!

2021-11-18 7:27

To szansa, żeby pokazać się szerszej publiczności podczas jednej z największych imprez w regionie! Ruszyła kolejna edycja plebiscytu "WyGRAJ to!".

Akcja jest skierowana do muzyków, a nagrodą będzie występ na Winobraniowej Scenie 2022. Plebiscyt w zeszłym roku odbył się po raz pierwszy i okazał się strzałem w dziesiątkę.

Na scenie Hydrozagadki w zimowych miesiącach zaprezentowali się artyści. Były to zarówno zespoły jak i soliści, którzy przedstawili swój niecoverowy repertuar. Te koncerty były transmitowane online. Niestety czasy były takie, że nie mogliśmy zaprosić publiczności.

Mówi Marta Blonkowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, który organizuje plebiscyt. ​Przedstawiciele Zok-u zakładają, że w tym roku koncerty odbędą się już z udziałem publiczności. Uczestnicy będą prezentować się na scenie od stycznia do marca, a zgłoszenia już trwają.

Należy się zgłosić za pośrednictwem strony internetowej zapisy.zok.com.pl. Tam znajduje się regulamin i kwestionariusz, które należy wypełnić, oczywiście trzeba dołączyć pliki muzyczne i komisja wybierze projekty, które w zimowych miesiącach zaprezentują się na scenie.

Na Winobraniowej Scenie 2022 zaprezentują się trzy zespoły, które uzyskają najwięcej głosów od publiczności.

Sonda
Czy Warszawa jest bezpiecznym miastem?
Rewitalizacja Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany