Rusza cykl warsztatów "Eko kwadrans" w zielonogórskim Norwidzie

2021-04-12 8:05 Klaudia Pieszczyńska
ekologia
Autor: pixabay.com

To okazja do tego, aby dowiedzieć się nieco więcej o ekologii i wprowadzić dobre nawyki w swoje życie! W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze rusza nowy cykl warsztatów pod hasłem "Eko kwadrans". Więcej w artykule.

Ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle ważna i każdy z nas powinien się w nią włączyć. W trakcie warsztatów "Eko kwadrans" możesz dowiedzieć się nieco więcej o dobrych nawykach, które wprowadzisz w swoje życie. 

Fatalny stan Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze

Będą to lekcje ekologiczne, które będę prowadzić za pomocą wideokonferencji. Tematyką poruszaną na zajęciach będzie szeroko pojęta ekologia. 

Mówi Sandra Stempniewska z biblioteki. Zajęcia będą multimedialne, a urozmaiceniem będą filmy.

Pomocne będzie dla nas narzędzie w postaci filmu, który przygotuję na każde zajęcia. Będzie on nas wprowadzał w daną dziedzinę tematyczną. 

Dodaje Stempniewska. Warsztaty będą odbywać się online raz w miesiącu. Trwają zapisy na pierwsze z nich, które już 27 kwietnia o godzinie 9.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl