Przed nami kolejna bluesowa noc. Tym razem na scenie zagra zespół Blues Junkers

2020-07-13 17:17
Koncert
Autor: pixabay.com

Fani bluesa w ten weekend w Zielonej Górze znajdą coś dla siebie. W piątek w Winnym Grodzie zagra zespół Blues Junkers. Artyści wystąpią w Piekarni Cichej Kobiety. Start koncertu o godz. 20:00. To nie ostatni bluesowy koncert tych wakacji. Do Zielonej Góry zawita także Igor Łojko i Przyjaciele. Więcej szczegółów w artykule.

Podczas tegorocznego Lata Muz Wszelakich każdy znajdzie coś dla siebie. Już w ten weekend zielonogórzanie po raz kolejny będą mogli posłuchać bluesowego zespołu. 

Blues Junkers kapela z najlepszą polską wokalistką bluesową - Natalią Abłamowicz. Następnie zagra Piotr Bukartyk. Będą też spotkania  muzyczne pod hasłem Muzyka w Raju

- mówi Jerzy Nowak z Piekarni Cichej Kobiety. Muzyka w Raju to filmowa prezentacja koncertów, które miały już miejsce. Blues usłyszymy w Zielonej Górze jeszcze kilka razy w te wakacje. 

Następnie zagra Igor Łojko i jego Przyjaciele. To będą lubuscy fantastyczni bluesmani. Na końcu Smooth Gentelmen. Bartek Szopiński w nowej odsłonie z obliczem takim bluesowym

- dodaje Jerzy Nowak. Koncert Igora Łojko odbędzie się w Zielonej Górze 1 sierpnia. Start o godz. 20:00. Smooth Gentelmen zawitają do Winnego Grodu 14 sierpnia. Ten koncert również rozpocznie się o 20:00.

Oprócz tego mieszkańcy mogą posłuchać muzyki na żywo m.in. na placu Teatralnym. W czwartek odbędzie się tam recital Sandry Staniszewskiej-Herbich. 

Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce