Przed nami kiermasz ciast i rękodzieła. Wszystko dla małej Ani!

2020-11-19 11:02 Aleksandra Kanoniak
Ania
Autor: Archiwum Michał Orłowski

Przed nami kolejne akcje, podczas których będzie można wesprzeć Anię Orłowską. W Zielonej Górze codziennie sztab ludzi działa nad licytacjami, akcjami i zbiórkami. Wszystko po to, żeby udało się jak najszybciej zebrać jeszcze 8 milionów na leczenie 4,5 miesięcznej Ani cierpiącej na SMA.

Przed nami coś dla łasuchów, czyli kiermasz ciast. Domowe wypieki i wolontariusze z puszkami będą czekać w sobotę na Chynowie przy ul. Truskawkowej od 11:00 do 14:00 i w niedzielę od godziny 10:00 do 14:00 przy Filharmonii w Zielonej Górze. ​

Na zewnątrz jednak też próbujemy coś robić, nie tylko w internecie. Mimo, że sytuacja w kraju nas ogranicza i reżim epidemiologiczny, to jednak mamy takie dwa miejsca w tygodniu, gdzie można wrzucić pieniądze do puszki i otrzymać ciasto.

Mówi Michał Orłowski, Tata Ani. To jeszcze nie koniec. W niedzielę wolontariuszy będzie można spotkać na Zielonym Targu w Ochli. Na rzecz Ani odbędzie się tam kiermasz rękodzieła.

Bardzo zachęcamy, będzie możliwe do zakupy rękodzieła, na przykład bombki okolicznościowe bo przecież zbliżają się święta. Całość od godziny 9:00 do 15:00.

Przypomnijmy, że terapia genowa na którą zbierane są pieniądze kosztuje 9,5 miliona złotych.

"Edukacyjny ekotaras" w Olsztynie. Wirtualny spacer i wizualizacja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.