Pracownik platformy wiertniczej okazał się oszustem

i

Autor: piqsels.com

Zarobki

Pracowniku w tych zawodach w Zielonej Górze dobrze płacą. Jakich specjalistów szukają firmy?

2023-03-21 8:26

Firmy w Zielonej Górze poszukują specjalistów przez cały rok. Także są skłonne spełnić wysokie oczekiwania wynagrodzenia dla pracownika. Na zachodzie Polski w niektórych zawodach można dobrze zarobić. Dla przykładu w Szczecinie są mniejsze zarobki niż w Gorzowie. Ile się zarabia w Zielonej Górze?

Ile przeciętnie zarabia się w Zielonej Górze? 

Według danych GUS za styczeń 2023 r. w Zielonej Górze w sektorze przedsiębiorstw przeciętnie miesięcznie zarabia się w kwocie brutto 6598,26 zł.

Ranking płacowy w Lubuskiem. Ile przeciętnie zarabia się w Lubuskiem?

Temat zarobków w Zielonej Górze szczególnie interesuje osób poszukujących pracy. To nie tajemnica, że koszty życia przy obecnej inflacji są wysokie. Ci, którzy decydują się na zmianę pracy zwracają uwagę na to co oferuje pracodawca. Dodatki socjalne, system premii czy także możliwy awans przyciągają najwięcej chętnych. W Gorzowie Wielkopolskim ta kwota jest o wiele niższa i wynosi 5954,79 zł brutto. Natomiast w całym Lubuskiem jest to 6326,55 zł brutto.

Kto może liczyć na wysokie zarobki w Zielonej Górze?

Dobrze płatne miejsca pracy mogą znaleźć specjaliści w branży naukowej czy technicznej. Jeśli jesteś specjalistą w branży IT, nie powinieneś narzekać na swoje zarobki. Następnie dobre wynagrodzenie mogą otrzymać specjaliści w budownictwie, administracji czy także w transporcie i gospodarce magazynowej.

Przeglądając oferty pracy w Zielonej Górze poszukiwani są księgowi, specjaliści do obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego oraz angielskiego czy także analitycy danych (dane na dzień 13 marca 2023 r.).

Sonda
Zarabiasz więcej czy mniej niż 5500 zł netto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE