Pogromcy bazgrołów zapowiadają kolejną akcję!

2020-07-09 20:36
pogromcy
Autor: Pogromcy bazgrołów

Pogromców bazgrołów znają wszyscy w Zielonej Górze. Jeśli ich nie znacie, to wiedzcie, że to grupa, która zamalowuje nielegalne graffiti w Zielonej Górze. Mieszkańcy mogą się do nich przyłączyć i zamalowywać "dzieła" wandali razem z pogromcami!

Pogromcy bazgrołów ciągle pracują! W ostatnim tygodniu zmalowali kolejne graffiti! Tym razem Pogromcy zajęli się panelami akustycznymi przy trasie północnej. W tym miejscu w Zielonej Górze jest wiele graffiti, jednak nie wszystkie powinny tam być. Grupa twierdzi, że wszystkie wulgaryzmy czy po prostu obraźliwe obrazy będą w mieście zamalowywane! 

Pogromcy bazgrołów mimo pandemii nie przerywają swojej działalności. W zeszłym tygodniu zamalowywaliśmy hejterskie napisy przy trasie północnej, które były na ekranach akustycznych. Były tam jakieś krzyże celtyckie, jakieś dziwne hasła rasistowskie i ksenofobiczne. Właśnie tego będziemy się pozbywać w mieście. 

Mówi Radny Paweł Wysocki. Już w tę sobotę odbędzie się kolejna akcja zamalowywania, tym razem na ryneczku pod topolami! W ostatnich latach tam też pojawiło się wiele niecenzuralnych napisów, na które nie ma miejsca w Zielonej Górze. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Bo tak naprawdę robimy to z mieszkańcami. Chcemy żeby mieszkańcy się włączali w nasze akcje. Dzięki temu idzie po mieście sygnał, że nie ma zgody na malowanie. Te osoby, które biorą udział w naszych akcjach inaczej reagują na takie graffiti, dzięki temu już nie ma takiej znieczulicy. 

Dodaje Paweł Wysocki. Jeśli chcecie wziąć udział w naprawianiu miasta nie musicie nic brać ze sobą, wałki i reszta sprzętu będą na miejscu! W te sobotę już o godzinie 12 na ryneczku pod topolami! 

Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca