Falubaz

i

Autor: Falubaz.com

Podsumowanie akcji 60 godzin z Falubazem

2020-02-26 20:02

Kilka dni temu skończyła się akcja 60 godzin z Falubazem, to były naprawdę intensywne dni dla żużlowców. Reprezentanci Falubazu spotykali się ze sponsorami, kibicami a nawet radnymi. Poza spotkaniami zawodnicy udzielali się społecznie.

Zawodnicy Falubazu Zielona Góra niedawno skończyli akcję 60 godzin z Falubazem. Żużlowcy w trakcie 3 dni spotykają się ze sponsorami, zaprzyjaźnionymi firmami oraz kibicami. Pierwszy dzień akcji to śniadanie biznesowe z członkami Falubaz Business Club, do tego zawodnicy spotkali się z uczniami ze szkoły podstawowej nr 18. Później czekał ich trening z młodymi piłkarzami. Na sam koniec pierwszego dnia Żużlowcy zmierzyli się z radnymi w turnieju bowlingowym. 

Drugi dzień akcji rozpoczął się od wizyty w Zespole Edukacyjnym nr 10 w Zielonej Górze, później nasi sportowcy wzięli udział w treningu. Po treningu wypoczywali na basenach w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Po odpoczynku zawodnicy Falubazu Zielona Góra wspólnie z Pogromcami Bazgrołów przygotowali ścianę pod nowe Falubazowe graffiti. Na sam koniec drugiego dnia żużlowcy brali udział w kursie gotowania. 

Ostatni dzień akcji żużlowcy poświęcili na spotkania z kibicami w sklepie kibica w galerii handlowej. Aktualnie sportowcy są na zgrupowaniu przygotowującym ich do rozpoczęcia sezonu. Ten zaczyna się już w kwietniu.