Po siarczystych mrozach przyszła pora na odwilż w Zielonej Górze [WIDEO]

2021-02-18 7:57 Klaudia Pieszczyńska
śnieg
Autor: pixabay.com

W ostatnim czasie na zielonogórskim termometrach pojawiały się ujemne temperatury. Nocą było to nawet minus czternaście stopni! Wczoraj nagle przyszło ocieplenie, a temperatura już nie schodzi poniżej zera.

Ulice w Zielonej Górze zrobiły się czarne. Bardzo dobrze widać na nich asfalt, a jeszcze kilka dni temu były w większości pokryte białym puchem. Pogoda zmienną jest i to widać również na przykładzie naszego miasta. 

Synoptycy przewidują, że w weekend w naszym mieście temperatura osiągnie nawet 13 stopni na plusie! To ogromna różnica w porównaniu do ubiegłych tygodni, kiedy taką liczbę można było zobaczyć na termometrach, ale poniżej zera. 

W najbliższych dniach temperatura ma nie spadać poniżej zera, co na pewno jest dobrą informacją dla kierowców. Mniej powodów do radości mają miłośnicy zimowych szaleństw. A jak wygląda odwilż w Zielonej Górze? To można zobaczyć na naszym filmie. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Odwilż w Zielonej Górze