Gwiazdy

Paula Marciniak wydała 50 tys. na zmianę wyglądu. Teraz trudno ją poznać na ulicy

Kilka lat temu było o niej głośno w polskim show-biznesie. Paula Marciniak później zniknęła, a jej kariera nie trwała za długo. Dziś ciężko rozpoznać ją na ulicy, wszystko za sprawą kosztownych zmian wyglądu. Wyznała, ile łącznie na nie wydała. Zobaczcie jak zmieniła się Paula Marciniak.

Paula Marciniak - kim jest?

Paula Marciniak urodziła się 17 stycznia 1988 r. w Szczecinie. Jest polską modelką, piosenkarką i aktorką. Ukończyła Warszawską Wyższą Szkołę Humanistyczną na Wydziale Dziennikarstwa. W 2005 r. Paula Marciniak wzięła udział w konkursie Miss Polski, gdzie zdobyła tytuł Miss Polski Foto i możliwość reprezentowania Polski w odbywającym się w Tanzanii konkursie Model of the World. W 2007 r. rozpoczęła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na swoim koncie ma także: 

  • tytuł Wicemiss Nastolatek Dolnego Śląska 
  • zwycięstwo we wrocławskiej edycji konkursu Look Model Search.

Paula Marciniak próbowała także swoich sił w muzyce, bowiem wydała swoją płytę pt. "Paula". Swoich sił jako aktorka próbowała grając w kilku produkcjach, można ją zobaczyć m.in. w takich filmach i serialach jak: Na Wspólnej, Pitbull czy Pierwsza miłość

Ania Adamczyk z Hotel Paradise 1 przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!

Wydała na operacje 50 tys. złotych

Paula Marciniak podczas rozwijania swojej kariery muzycznej w nagraniu do teledysku do swojej piosenki "Flashing Lights", wzięła udawany ślub z Michałem Wiśniewskim. Podobno to właśnie lider "Ich Troje" miał zaproponować początkującej wokalistce dołączenie do zespołu. Marciniak jednak nie wykazała zainteresowania tą propozycją.  

Paula Marciniak w jednej z rozmów z Super Expressem wyznała, co sobie poprawiła i ile to kosztowało. Dziś trudno ją poznać na ulicy. 

Podniosłam i zmniejszyłam biust, bo był nierówny i opadający. Wstydziłam się jako kobieta rozbierać, chociaż na zdjęciach wyglądam jak symbol seksu, to jednak odbierało mi to pewność siebie. Myślałam o tym od dawna. Piersi dalej są naturalne bez implantów - powiedziała Paula Marciniak, dla Super Expressu. 

To jednak nie wszystkie poprawki jakie zostały wykonane w wyglądzie Marciniak. A suma wszystkich zabiegów powala na kolana! Łatwo można wszystko policzyć, pamiętajmy jednak o przeliczeniu na złotówki. Według Super Expressu wszystkie zabiegi, które poprawiły wygląd Pauli Marciniak miały kosztować ok. 50 tys. złotych. Na liście znalazła się także operacja nosa za ponad 11 tys. złotych, którą wykonała w 2022 r. 

Wyleczyłam kolejny kompleks czyli płaską pupę. Zrobiłam liposukcję i Bbl i teraz mogę cieszyć się większa pupa. Za pupę zapłaciłam 3.000 euro, czyli około 14 tys. zł. Jak już zaczęłam się zmieniać, to zmniejszyłam linię czoła, czyli zrobiłam przeszczep włosów za 2.000 euro, czyli niecałe 9 tys. zł. - zdradza dalej dla SE, Paula Marciniak. 

Paula Marciniak wydała krocie na zmianę wyglądu. Sprawdź, czy poznałbyś ją teraz na ulicy

QUIZ. Rozpoznasz zagraniczną gwiazdę po ustach? Sprawdź się w naszym ustnym teście!

Pytanie 1 z 15
Czyje to usta?
Usta Jennifer Lopez
Listen on Spreaker.