Pandemia koronawirusa a działanie Galerii BWA w Zielonej Górze [AUDIO]

2020-10-13 8:13
wystawa
Autor: pixabay.com

Pandemia koronawirusa i obostrzenia mocno odbijają się na wydarzeniach kulturalnych w Zielonej Górze. Część z nich została z tego powodu odwołana. W Galerii BWA wciąż są organizowane imprezy z zachowaniem środków ostrożności. Więcej w artykule.

Instytucje kulturalne w Zielonej Górze nie mają łatwo. Robią jednak, co mogą, aby funkcjonować w dobie pandemii koronawirusa. W Galerii BWA są organizowane imprezy z zachowaniem środków ostrożności.

Będziemy żądać od naszych widzów zachowania odpowiednich środków ostrożności. Według naszych obliczeń w jednym czasie na sali w galerii nie może przebywać więcej niż 50 osób.

Mówi Wojciech Kozłowski, dyrektor BWA. Odwiedzający muszą również dezynfekować ręce przy wejściu do galerii.

Przy wejściu jest płyn do dezynfekcji, sanitariaty nie są dostępne na co dzień dla widzów, obowiązkowa jest dezynfekcja rąk, noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego.

Dodaje Kozłowski. A od czwartku w Galerii BWA odbędzie się kilkudniowe wydarzenie Biennale Zielona Góra pod hasłem "Wracając do przyszłości".

O obostrzeniach w BWA mówi dyrektor Wojciech Kozłowski
Jak wygląda oddawanie krwi? Opowiada wieloletni dawca

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany