Okazja do posłuchania filmu z audiodyskrypcją w zielonogórskim Norwidzie

2020-02-12 10:07
Kamera
Autor: Klaudia Pieszczyńska

​Już w najbliższy weekend będzie można posłuchać filmu wraz z podopiecznymi Fundacji Szansa dla Niewidomych. To w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze. Więcej w artykule.

Projekcie z audiodyskrypcją w Mediatece Góra Mediów w zielonogórskim Norwidzie odbędą się 15 i 24 lutego. A to w ramach współpracy z Fundacją Szansa dla Niewidomych. W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny.

Mediateka bardzo się ucieszyła, kiedy dowiedzieliśmy się, że możemy wspomóc tę fundację. Fundacja przyjdzie ze swoimi podopiecznymi, ale w tym wydarzeniu może wziąć udział każda chętna osoba.

Fundacja Szansa dla Niewidomych regularnie organizuje również zajęcia i warsztaty, które pomagają osobom z dysfunkcją wzroku.

Szansę dla Niewidomych tworzą ludzie, którzy chcą pomóc osobom z dysfunkcjami wzroku. Dzięki temu wspomagają ich normalne funkcjonowanie w świecie.

Projekcja filmu już 15 i 24 lutego o godzinie 11 w Górze Mediów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE