Nuda podczas kwarantanny? Z odsieczą przychodzi zielonogórski Norwid

2020-04-23 9:40
Norwid
Autor: pixabay.com

Wspólne czytanie bajek dla dzieci, warsztaty plastyczne, eksperymenty i konkursy... W czasie kwarantanny nie trzeba się nudzić! Mali zielonogórzanie mogą skorzystać z internetowej oferty Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida. Więcej w artykule.

Swojemu dziecku można ciekawie i kreatywnie zorganizować czas również w domowym zaciszu. Z pomocą przychodzi Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze. Każdego dnia filie dziecięce proponują wiele rozwiązań dla najmłodszych. 

W piątek Biblioteka Pana Kleksa zaprasza na cykl "Lubuscy Poeci Dzieciom". Bibliotekarze przedstawiają wtedy najmłodszym czytelnikom wiersze dla dzieci autorstwa naszych regionalnych poetów. 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Lubuskie Laboratorium Książki również wychodzi z ciekawymi propozycjami dla najmłodszych czytelników.

Warsztaty plastyczne online, eksperymenty do przeprowadzenia w domu, recenzje książek, które polecają inni czytelnicy albo ich rodzice. To wszystko pojawia się na facebookowym profilu Lubuskiego Laboratorium Książki. 

Dodaje Urbańska. Na facebookowych profilach bibliotecznych filii dla dzieci każdego dnia publikowane są nowe propozycje, najczęściej o godzinie 9.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE