Budowa nowej inwestycji w Zielonej Górze. Wiemy, gdzie powstanie nowa restauracja KFC

i

Autor: H.S

Inwestycja

Nowa inwestycja w Zielonej Górze. Wiemy, gdzie powstanie nowa restauracja KFC. Kiedy otwarcie?

Na to otwarcie czeka z pewnością wielu zielonogórzan. W galerii Focus Mall od kilku mogą korzystać z menu znanej sieci restauracji fast food. Czyżby głosy mieszkańców o wolnostojącym punkcie w końcu zostały wysłuchane? Wiemy, gdzie powstanie nowy lokal znanej sieci fast food.

Nowa inwestycja na mapie Zielonej Góry. Gdzie powstanie nowa restauracja fast food?

W ciągu ostatnich lat, Zielona Góra pozyskała wiele projektów mających na celu rozwój infrastruktury, kultury czy także edukacji. Nie zabrakło również nowych miejsc rozrywki. Od kilku tygodni przy ul. Sulechowskiej powstaje nowy obiekt, na który czekało wielu zielonogórzan. Otóż już niebawem zostanie tu otworzony nowy punkt znanej sieci fast food - KFC.  

Gdzie jest KFC w Zielonej Górze?

Póki co w Zielonej Górze jest tylko jedna restauracja fast food KFC. Znajduje się ona w galerii handlowej Focus Mall przy ul. Wrocławskiej.  

Kiedy otwarcie KFC w Zielonej Górze?

Prace przy budowie budynku idą pełną parą. Na razie nie jest jeszcze znana dokładna data otwarcia nowej siedziby restauracji fast food KFC w Zielonej Górze. Śledźcie nasze newsy, będziemy aktualizować nasz tekst na bieżąco o nowych informacjach ws. otwarcia nowego KFC w Zielonej Górze.

Byliśmy na otwarciu sklepu Woolworth w Zielonej Górze. Co można tutaj kupić?

KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE