Nie lada gratka dla małych zielonogórzan! Rusza Letnia Czytalnia Norwida [AUDIO]

2020-06-30 8:43 Klaudia Pieszczyńska
Norwid
Autor: pixabay.com

Warsztaty plastyczne i literackie, teatrzyk, rękodzieło oraz eksperymenty - już 2 lipca rozpocznie się Letnia Czytelnia Norwida w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze. Więcej w artykule.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Na najmłodszych zielonogórzan czeka bogata oferta warsztatów plastycznych oraz literackich, rękodzieła, a także eksperymentów. Rusza Letnia Czytelnia Norwida w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze.

Zapraszamy do głównej biblioteki na Patio na spotkania warsztatowe i nie tylko. Wakacje rozpoczniemy z teatrem Kamichibai, po którym odbędą się warsztaty plastyczne pod tytułem "Zwierzaki - cudaki, czyli różne techniki w kranie Pippi".

Mówi Justyna Stachura z Norwida. Część spotkań i warsztatów odbędzie się online.

Magiczne warsztaty, w trakcie których przygotujemy sowę, torbę według autorskiego projektu, zakładki dobre do wszystkiego, a także "naprzydasię", który pełni magiczną wręcz rolę, jeżeli chodzi o porządkowanie biurek.

Mówi Katarzyna Połczyńska z Norwida. Pierwsze wydarzenie online już 2 lipca na facebookowym profilu biblioteki. Z kolei 7 lipca mali zielonogórzanie będą mogli spotkać się w gmachu głównym biblioteki, gdzie rozpoczną wakacje z teatrem Kamishibai.

Justyna Stachura z Norwida mówi o Letniej Czytelni Norwida
Pierwszy sklep charytatywny w Chorzowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.