Julian Wronecki, Falubaz Zielona Góra

i

Autor: zuzel.falubaz.com

Sport

Najmłodszy licencjonowany zawodnik Enea Falubaz Zielona Góra. Jest nim Julian Wronecki

2023-03-31 12:07

Enea Falubaz Zielona Góra ma najmłodszego licencjonowanego zawodnika. Jest nim 12-latek, który jak wskazuje sam Falubaz "jest sportowcem o wielkim sercu i ambicji". Internauci nie kryją zadowolenia i wsparcia dla młodego sportowca.

Najmłodszy licencjonowany zawodnik Enea Falubaz Zielona Góra. Kim jest Julian Wronecki?

Julian Wronecki jest najmłodszym licencjonowanym zawodnikiem Enea Falubaz Zielona Góra. Urodził się 30 czerwca 2011 r. Już od najmłodszych lat wykazywał chęć do sportu. O tym jak zaczynał wyznał tata Juliana.

Cała nasza rodzina jest związana ze sportami motorowymi. Syn od siódmego roku życia jeździ na crossie, co sprawia mu olbrzymią frajdę. Pewnego dnia szwagier zobaczył, jak świetnie Julek sobie radzi na crossie, jaką ma odwagę i zacięcie do tego, więc zaproponował, żeby spróbował jazdy na żużlu - powiedział dla Falubazu ojciec chłopca, Tomasz.

Julian Wronecki w Falubaz Junior

Do szkółki Falubaz Junior Julian Wronecki dołączył w sezonie 2021 i od początku był jednym z najlepiej radzących sobie na motocyklu żużlowym - czytamy na stronie zielonogórskiej drużyny. To jednak nie koniec, w 2022 r. zdał egzamin na licencję na 125 ccm. Julian wygrał w plebiscycie Sportowy Talent Roku 2022.

Internauci nie kryją zadowolenia z sukcesów młodego sportowca. W sieci można przeczytać "Jestem z Ciebie dumny"; "Rok temu wypowiedziałem słowa " To przyszły Mistrz Świata"...Podtrzymuję je dalej "; "Trzymam kciuki i mocno tobie kibicuje przydał by się w końcu wychowanek"; "Julek, gdziekolwiek będziesz bądź zawsze DOBRYM CZŁOWIEKIEM Powodzenia".

Nasza redakcja także trzyma kciuki za najmłodszego zawodnika Enea Falubaz Zielona Góra i życzy powodzenia w kolejnych etapach kariery sportowej.

Sonda
Czy kibicujesz Falubazowi Zielona Góra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE