Ranking

Najbogatsze gminy w Lubuskiem. Tutaj życie wydaje się być łatwiejsze i przyjemniejsze. Tak prezentują się dane

2023-12-05 14:42

Ministerstwo Finansów przedstawiło wskaźniki dochodów podatkowych gmin, powiatów i województw na 2022 r. Na tle całego województwa lubuskiego jest wiele gmin, które bardzo dobrze sobie radzą. Przygotowaliśmy listę dziesięciu najbogatszych gmin w naszym województwie. Koniecznie sprawdź czy mieszkasz w najbogatszej gminie w Lubuskiem.

Najbogatsze gminy w województwie lubuskim [LISTA]

Na podstawie wcześniej wspomnianych wskaźników dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca zaprezentowanych przez Ministerstwo Finansów, opracowaliśmy listę gmin, w których żyje się najlepiej w Lubuskiem. Podstawą do wyliczenia tych wskaźników były dane o dochodach podatkowych za 2020 r. wg stanu na 30 czerwca 2021 r.

W niektórych gminach na jednego mieszkańca przypada nieco ponad 2000 zł. To bardzo dobry wynik. Kwota w najbogatszej gminie w województwie lubuskim szokuje. Sprawdźcie koniecznie zestawienie.

Całą listę publikujemy w galerii pod artykułem. Sprawdź, która gmina jest najbogatsza

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE