Najbiedniejsze gminy w województwie lubuskim. Tutaj nie żyje się najlepiej [LISTA]

2023-01-31 18:04

Która gmina w województwie lubuskim jest najbiedniejsza? Gdzie jest największy problem gospodarczy? Obecne czasy nie są łatwe dla lubuskich gmin. Postanowiliśmy sporządzić listę 10 najbiedniejszych w naszym regionie. Kto na czele? Sprawdźcie!

Najbiedniejsze gminy w województwie lubuskim [LISTA]

Nasze wyliczenia zostały opracowane na podstawie opublikowanych przez Ministerstwo Finansów wskaźników dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Podstawą do ich wyliczenia były dane o dochodach podatkowych za 2020 rok według stanu na 30 czerwca 2021 rok.

W niektórych gminach na jednego mieszkańca przypada nieco ponad 1000 zł. To bardzo zły wynik. Całą listę publikujemy w galerii pod artykułem.

Quiz: O tych miastach napisano piosenki

Pytanie 1 z 15
Kora śpiewała, że "podróżować jest bosko" i chciałaby "pojechać do Europy, lub jeszcze dalej, do __________". Jakie miasto miała na myśli?
Źródło: Te gminy są najbiedniejsze w Lubuskiem. Gdzie mieszkańcom żyje się najgorzej? RANKING
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE