Mateusz Rola

i

Autor: pixabay.com, Żarski Dom Kultury FB

Kultura

Mateusz Rola z Żar w finale You Can Dance. Nowa Generacja 2

2023-03-24 15:15

Mateusz Rola bierze udział w popularnym telewizyjnym show - You Can Dance. Nowa Generacja 2. Z odcinka na odcinek można śledzić jego zmagania wśród innych młodych i utalentowanych tancerzy. Młody Lubuszanin może już pochwalić się wielkim sukcesem. Wystąpił w finale You Can Dance. Nowa Generacja 2.

Mateusz Rola w finale You Can Dance. Nowa Generacja 2

Odcinek wyemitowany w piątek, 17 marca wyłonił finalistów programu You Can Dance. Nowa Generacja 2. Wśród nich znalazł się młody Lubuszanin. Miejsce wśród najlepszych zawdzięcza swojemu talentowi. Wsparcie widzów to również potwierdziły. 

Finał You Can Dance. Nowa Generacja 2 z udziałem Mateusza Roli odbył się w piątek, 24 marca 2023 r. na TVP2. 

You Can Dance - Nowa generacja - finał. Wiemy, kto wygrał 2. edycję

Drugą edycję programu You Can Dance. Nowa Generacja wygrała Wiktoria Nakielska. Na drugim miejscu znalazła się Tatiana Gutowska. Trzecie miejsce należało do Mateusza Roli.

Cała redakcja naszego portalu życzy Mateuszowi powodzenia i dalszych sukcesów!

Lubuszanin w You Can Dance Nowa Generacja 2. Kim jest Mateusz Rola?

Mateusz Rola, to 14-letni uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej w Żarach. A taniec trenuje w Klubie Sportowym Pasja i Akademii Tańca NDS. Lubuszanin mieszka w Surowej, w Gminie Żary. Taniec towarzyszy mu od szóstego roku życia, kiedy to zaczął tańczyć hip-hop oraz breakdance. Brał udział w wielu wydarzeniach tanecznych, zaliczyć do nich można m.in. Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. To właśnie na Mistrzostwach Polski został dostrzeżony talent 14-latka i tak dostał się do finałowej szesnastki tanecznego show.

Sonda
Lubisz tańczyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE