Małgorzata Buczkowska

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Małgorzata Buczkowska oddała swoje życie i małżeństwo Maryi. Jej mąż miał obawy, że aktorka popada w dewocję

Wiara w Boga jest dla katolików ważnym aspektem w życiu. Także znani aktorzy nie kryją się z tym, że są osobami wierzącymi. Przykładem takiej relacji jest Małgorzata Buczkowska i Ksawery Szlenkier. Aktorka postanowiła, że powierzy w ręce Maryi swoje małżeństwo. Jednak jej mąż miał co do tego poważne obiekcje.

Małgorzata Buczkowska jest znaną polską aktorką. Można ją kojarzyć z wielu ról, m.in. występowała w serialu "Korona królów" (Królowa Elżbieta Bośniaczka) czy "Ile waży koń trojański?". W 2002 r. ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Jej mężem jest aktor Ksawery Szlenkier, mają trójkę dzieci. Artystka mówi odważnie o swojej wierze w Boga. W jednym z wywiadów przyznała się do tego, że oddała swoje małżeństwo w ręce Maryi. Nim to jednak się stało musiała wiele wycierpieć.

Magdalena Świder – znana na świecie polska modelka chciała zostać aktorką: „Proponowano mi jedynie rozbierane role”

Mąż Buczkowskiej obawiał się, że ta popadała w dewocję

Na łamach tygodnika "Niedziela" Małgorzata Buczkowska, aktorka podzieliła się ważnym wyznaniem na temat wiary. Nim jednak wiara stała się dla niej bardzo ważna. Musiała przejść przez trudne momenty życia. Najpierw zagrożona ciąża zbliżyła ją do Boga.

 Dla mnie ten czas to były kilkumiesięczne rekolekcje, głęboka rozmowa z Panem Bogiem o tym, kim jestem, po co tu jestem, co jest dla mnie najważniejsze - wyznała w rozmowie z "Niedzielą".

Wcześniej miała pretensje do Boga o śmierć swojego szwagra w młodym wieku. Buczkowska przez bardzo długi czas nie mogła pogodzić się z tą stratą.

Musiałam brać leki, bo nie byłam w stanie pracować. Kłóciłam się z Panem Bogiem i nie rozumiałam, jak mógł zabrać tak młodego mężczyznę. Ale od tego momentu zaczęło się moje nawrócenie - zdradziła aktorka w wywiadzie z "Niedzielą". 

Mąż Buczkowskiej, Ksawery Szlenkier obawiał się o swoją żonę. Miał myśli, że aktorka popada w dewocję. Wszystko jednak wróciło na dobre tory, gdy kobieta zawierzyła swoje małżeństwo Maryi.

Oboje z mężem dopiero kilka lat temu narodziliśmy się na nowo dla naszego Pana - wyznała Małgorzata Buczkowska dla "Niedzieli".

Zobacz też: Zmiany w bierzmowaniu 2024. Kościół wprowadza nowe zasady

Sonda
Czy wierzysz w istnienie Boga?
Listen on Spreaker.