Łukasz Simlat w zielonogórskim Norwidzie. Spotkanie z aktorem odbędzie się już jutro

2020-09-25 8:25
Simlat
Autor: Wojewódzka i Miejska BIblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

Od 2016 roku zagrał w 26 produkcjach, a teraz pojawi się w zielonogórskim Norwidzie. Już jutro w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie z Łukaszem Simlatem. Więcej w artykule.

W ramach Post Scriptum Kozzi Film Festiwalu już jutro odbędzie się spotkanie z aktorem Łukaszem Simlatem, który zagrał w najnowszym filmie Moniki Jordan-Młodzianowskiej pt. "Żelazny most". Podczas spotkania odbędzie się również projekcja tego filmu.

Będzie to spotkanie z wybitnym aktorem Łukaszem Simlatem. Rozmowę poprowadzi znany krytyk filmowy Łukasz Maciejewski.

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Aktor ma 20-letnie doświadczenie aktorskie.

Myślę, że Łukasza Simlata nie trzeba nikomu przedstawiać. Znamy go z takich filmów jak "Fuga", czy też "Boże Ciało". A w "Żelaznym moście" zagrał on w jednej z trzech głównych ról.

Dodaje Urbańska. Spotkanie odbędzie się jutro w gmachu głównym biblioteki o godzinie 17. Obowiązuje bezpłatna rezerwacja miejscówek.

Bezpiecznie na rowerze - film profilaktyczny

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE