Lubuskie: Maseczki ochronne w Lidlu! Są wielokrotnego użytku i zaskakująco tanie!

2020-04-22 12:41
Kogo nie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa? Kto nie musi nosić maseczki ochronnej?
Autor: pixabay Kogo nie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa? Kto nie musi nosić maseczki ochronnej?

Lidl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić do sprzedaży maseczki wielokrotnego użytku. Najbardziej zaskakująca jest cena. Ile kosztuje maseczka w Lidlu? Przeczytajcie na stronie internetowej ESKI Zielona Góra.

W lubuskich (i nie tylko) sklepach sieci Lidl będzie można kupić maseczki ochronne wyprodukowane przez polskiego producenta tekstyliów – firmę Adrian. Maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Nie uczula oraz jest delikatna w dotyku – idealna dla osób o wrażliwej skórze. Dobrze przylega do twarzy, co zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę dróg oddechowych. Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania. Co ważne, została wyprodukowana w Polsce

informują przedstawiciele Lidla.

Najbardziej zaskakująca dla wielu może być cena maseczki. Za jedną sztukę trzeba będzie zapłacić zaledwie 3,99 zł. Produkt pojawi się we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska od czwartku, 30 kwietnia.

Maseczki Lidl
Autor: materiały prasowe Maseczki Lidl
Posłuchaj, gdzie znajdziesz jod, i jakie są konsekwencje jego niedoboru. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ścieżka w koronach drzew w Poznaniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE