Lubuskie: CCC otwiera sklepy! Ponad 100 placówek wznawia działalność! [NOWE ZASADY]

2020-04-23 14:24
Sklep CCC
Autor: materiały prasowe CCC współpracuje z artystami. Ta kolekcja obuwia, torebek i akcesoriów to będzie istny szał!

Po kilkutygodniowej przerwie sieć sklepów obuwniczych CCC otwiera część swoich sklepów stacjonarnych. Klienci jednak muszą liczyć się z nowymi zasadami w nich obowiązującymi. Które sklepy zostaną otwarte i jak będą wyglądały w nich zakupy? Przeczytajcie na stronie internetowej ESKI Zielona Góra.

Sieć sklepów obuwniczych CCC postanowiła otworzyć ponad 100 sklepów w całej Polsce. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd. To właśnie dlatego wszystkie sklepy, które znajdują się w galeriach handlowych pozostają zamknięte. Otwarte zostają tylko sklepy w niewielkich pawilonach handlowych, a także te wolnostojące.

Lubuskie: CCC otwarte sklepy – gdzie kupić buty w Zielonej Górze i okolicach?

W największych miastach sklepy sieci CCC pozostają zamknięte. Ma to związek z tym, że znajdują się one w galeriach handlowych, a co za tym idzie nie mogą być otwarte. Gdzie więc znajduje się otwarty sklep CCC w Zielonej Górze i okolicach? Poniżej szczegółowa lista.

Zielona Góra CCC Żeromskiego 0008
ul. Żeromskiego 14 65-001 Zielona Góra

Żary CCC Stop Shop 1866
ul. Przeładunkowa 7 68-200 Żary

Sklepy CCC otwarte – szczególne środki ostrożności

Sieć prosi klientów o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Jednym z nich jest oczywiście obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie sklepu. Sprzedawcy będą pilnować, by na terenie sklepu znajdowała się określona w ustawie liczba osób. Władze CCC proszą też o płatności bezgotówkowe i dezynfekowanie rąk przed rozpoczęciem zakupów.

Posłuchaj o ćwiczeniach na ból kręgosłupa i szyi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #10