LO III w Zielonej Górze z nowymi absolwentami. Rada pedagogiczna odbyła się online

2020-04-21 9:26
Szkoła
Autor: Canva.com

Mimo pandemii koronawirusa LO III w Zielonej Górze z 207 nowymi absolwentami! Rada pedagogiczna odbyła się online, a tegoroczni maturzyści otrzymają świadectwo ukończenia szkoły. Więcej w artykule.

Nie tylko nauczają zdalnie, ale również w ten sposób podejmują decyzje o losach swoich uczniów. III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze może pochwalić się 207 nowymi absolwentami. Rada pedagogiczna, która zakwalifikowała uczniów odbyła się online. 

To są najlepsze średnie, jeśli chodzi o historię szkoły. Bardzo wierzę w to, że wynika to z rewelacyjnego poziomu tegorocznych maturzystów. 

Mówi Zbigniew Kościk, dyrektor III LO w Zielonej Górze. Absolwenci będą mogli brać udział w dodatkowych zajęciach, które pomogą im dalej przygotowywać się do matur.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno uczniów, jak i nauczycieli, nie chcielibyśmy pozostawić naszych maturzystów bez jakiejkolwiek pomocy przez cały maj i dużą część czerwca. 

Dodaje Kościk. Zajęcia dla absolwentów odbędą się online.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE