Lechia nie może rozpocząć sprzedaży biletów na mecz Fortuna Pucharu Polski! Impreza masowa w tle

2023-01-25 14:28
Fortuna Puchar Polski
Autor: https://lechia-zg.pl/

O awansie Lechii Zielona Góra do ćwierćfinału w Fortuna Pucharu Polski wiadomo już od kilku miesięcy. Jednak mecz Lechii z Legią Warszawa jest pod znakiem zapytania imprezy masowej. Bilety jeszcze nie są sprzedawane, a liczba kibiców na trybunach wciąż pozostaje tajemnicą. Czy na mecz będą mogli przyjechać kibice Legii?

Czy mecz Lechii Zielona Góra z Legią Warszawa będzie imprezą masową?

Niestety nadal nie wiadomo ilu kibiców będzie mogło obejrzeć mecz w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski z trybun. Termin zbliża się wielkimi krokami, bo już we wtorek, 28 lutego o godzinie 13:00, Lechia ma zmierzyć się z Legią. Wciąż bowiem trwają rozmowy o imprezie masowej. Przedstawiciele klubu nie chcą komentować sprawy. Nieoficjalnie wiemy, że dopiero za kilka dni ma zapaść ostateczna decyzja w tej sprawie.

Komentarz zielonogórskiej policji o imprezie masowej meczu Lechii z Legią

Skontaktowaliśmy się z zielonogórską policją w tej sprawie. Na ten moment mundurowi nie komentują tych informacji. Wysłaliśmy im zapytanie e-mailem i dostaliśmy zapewnienie, że za kilka dni otrzymamy odpowiedź. Kibice muszą więc uzbroić się w cierpliwość. O kolejnych aktualizacjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco na naszym portalu. Śledźcie nasze newsy.

Czy na mecz w Zielonej Górze będą mogli przyjechać kibice Legii Warszawa?

O tym, czy na meczu w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski pojawią się Legii Warszawa zależy, czy to wydarzenie odbędzie się jako impreza masowa. Jeśli decyzja zostanie odrzucona, nie wiadomo co z kibicami gości. Gdyby jednak według założeń miała odbyć się impreza masowa - przypomnijmy z udziałem 5 tys. kibiców - kibice gości mogli by się stawić w Zielonej Górze w liczbie 250 osób.

Sonda
Czy śledzisz rozgrywki Fortuna Pucharu Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany