Lato Muz Wszelakich rozkręca się na dobre. Przed nami koncert w Starym Kisielinie [AUDIO]

2020-07-06 8:16
Mikrofon
Autor: pixabay.com

W te wakacje nie zabraknie Lata Muz Wszelakich choć będzie ono wyglądało nieco inaczej. Tym razem zielonogórzanie będą mogli oglądać głównie lubuskich artystów. Coś dla siebie znajdą fani muzyki na żywo na świeżym powietrzu. Już w tę środę odbędzie się koncert w Starym Kisielinie. Dla mieszkańców zaśpiewa swój recital Katarzyna Pusowska. Więcej szczegółów w artykule.

Już w najbliższą środę zielonogórzanie będą mogli posłuchać muzyki​ na żywo na świeżym powietrzu. Przed nami koncert w Starym Kisielinie.

W Pałacu oprócz pięknego zabytkowego budynku mamy też piękny zabytkowy park. Chcemy właśnie w tym parku zorganizować serię takich koncertów plenerowych. Będą to głównie małe formy: duety lub nawet soliści

- mówi Leszek Jenek z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Koncerty będą rozpoczynały się wieczorem. W tę środę na scenie wystąpi Katarzyna Pusowska.

8 lipca wystąpi Katarzyna Pusowska z Albertem Bezdziczkiem, a 15 lipca Anna Poszelużna. Koncerty będą rozpoczynały się o 19:00. To myślę będzie doskonała pora na taki klimatyczny koncercik

- dodaje Leszek Jenek. W plenerze muzyki nie zabraknie również w Zielonej Górze na placu Teatralnym. W czwartek zaśpiewa tam Urszula Zdanowicz. Start tego wydarzenia o 19:00.

Dla mieszkańców zagra Katarzyna Pusowska - mówi Leszek Jenek z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury
Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?