Krosno Odrzańskie. Rozpędzone auto prawie potrąciło ojca z synem! [WIDEO]

2021-06-17 8:53 A.F
Krosno Odrzańskie. Rozpędzone auto prawie potrąciło ojca z synem! [WIDEO]
Autor: Screen/ https://www.youtube.com/watch?v=8kBy6YdJPdE Krosno Odrzańskie. Rozpędzone auto prawie potrąciło ojca z synem! [WIDEO]

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w Krośnie Odrzańskim. Rozpędzone auto omal nie potrąciło ojca z synem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe nagranie udało się zarejestrować. Zobaczcie poniżej filmik.

Bardzo niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w Krośnie Odrzańskim. Na pasach spokojnie przechodził ojciec z synem. Nagle nadjechało rozpędzone auto i prawie potrąciło pieszych. Jak informuje portal lubuskinews.pl sytuacja miała miejsce na ulicy Poznańskiej biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 29 w Krośnie Odrzańskim. Całe nagranie zarejestrował monitoring. W pierwszej kolejności ojca z synem nie przepuścił kierowca białego busa. Po chwili ojciec wraz z dzieckiem znaleźli się na drodze i tam prawie doszło do tragedii.

Dziecko jechało na rowerku biegowym przy swoim ojcu. Gdy byli oni już na środku drogi nadjechał rozpędzony samochód. Tylko szybka i zdecydowana reakcja mężczyzny pozwoliła uniknąć tragedii. Sprawa została zgłoszona na policję oraz straż miejską. Służby prowadzą postępowanie mające na celu dotarcie do kierowcy osobówki.

ZOBACZCIE PONIŻEJ NAGRANIE ZDARZENIA: