Kradzież w galerii handlowej w Zielonej Górze. 23-letni złodziej został poszkodowany

i

Autor: Karol Szadkowski (AMZ Kutno) [CC BY-SA 4.0] Kradzież w galerii handlowej w Zielonej Górze. 23-letni złodziej został poszkodowany

Kradzież w galerii handlowej w Zielonej Górze. 23-letni złodziej został poszkodowany

2023-03-18 11:42

W jednej z zielonogórskich galerii handlowych doszło do kradzieży. 23-latek, który ukradł kurtkę, zaczął uciekać. To właśnie wtedy doszło do wypadku z jego udziałem. Mężczyzna trafił do szpitala w poważnym stanie. O szczegółach piszemy poniżej.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek (16 marca) w jednej z galerii w Zielonej Górze. Z butiku mężczyzna ukradł kurtkę, a kiedy został zauważony przez obsługę sklepu rzucił się do ucieczki.

23-letni złodziej chcąc zjechać po poręczy schodów nie utrzymał się na niej i z wysokości ok. 4 metrów spadł na niższy poziom budynku galerii. - Po upadku mężczyzna nie był w stanie kontynuować ucieczki. Szybko trafił pod opiekę medyków, którzy zabrali go do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jego stan lekarze oceniają jako poważny. Doznał obrażeń głowy - powiedziała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Makabra w Krakowie: z okna wieżowca wypadła kobieta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE