SinSay logo

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Inwestycja

Kolejny sklep Sinsay pojawi się w Zielonej Górze. Znamy dokładną datę i lokalizację otwarcia sklepu

Sieć sklepów Sinsay jest dla zielonogórzan dobrze znana. Sklepy tej marki można znaleźć w w galeriach handlowych. Klienci chętnie odwiedzają te sklepy ze względu na niskie ceny, a także za ładne ubrania. To już pewne w Zielonej Górze pojawi się kolejny sklep Sinsay. Gdzie? Kiedy otwarcie Sinsay? Znamy szczegóły.

Sinsay w Zielonej Górze. Lokalizacje

Na terenie Zielonej Góry znajdują się trzy sklepy sieci Sinsay. Mieszkańcy mogą korzystać z nich w różnych częściach miasta. Gdzie znajdują się sklepy Sinsay w Zielonej Górze? Lista:

  • SINSAY Centrum Handlowe Focus Mall, ul. Wrocławska 17 65-427 Zielona Góra
  • SINSAY Galeria Pod Topolami, ul. Pod Topolami 4 65-104 Zielona Góra
  • SINSAY Stop Shop Zielona Góra, ul. Szosa Kisielinska 22 65-247 Zielona Góra

Otwarcie Sinsay w Zielonej Górze. Nowy sklep

Pod koniec stycznia 2022 roku, sieć Sinsay liczyła 743 sklepy w całej Europie, z czego w Polsce działa 277 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Sieć sklepów ciągle się rozwija i kolejne lokale się otwierają. Otwarcie Sinsay w Zielonej Górze odbędzie się 30 listopada 2023, czwartek o godz. 9:00.

Nowy Sinsay w Zielonej Górze. Gdzie się znajduje?

Sinsay w Zielonej Górze powstanie w Galerii Zielona Dolina przy ul. Energetyków 2A. Na fasadzie budynku jeszcze nie widać tej informacji, jednak po wejściu do środka, tuż za sklepem Apart widnieje baner z informacją o otwarciu.

Sinsay Zielona Góra. Co można kupić w Sinsay?

Sklep Sinsay nazywany jest już dobrze znany Polakom. Co można kupić w Sinsay? W ofercie sklepu możemy znaleźć przede wszystkim tekstylia dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Znajdziemy tu także wyposażenie domu czy akcesoria do makijażu i dla zwierząt. Asortyment jest naprawdę duży.

Zobaczcie jak wyglądało otwarcie sklepu Woolworth w Zielonej Górze. Co można tam kupić?

Lubuskie. Przyporządkuj zabytek do miasta. Sprawdź się w prostym quzie. Prawdziwy Lubuszanin zdobędzie 10 punktów

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Willa Emila Kollatschny’ego widoczna na zdjęciu?
Willa Emila Kollatschny’ego w Drezdenku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE