Kolejna akcja skierowana do medyków. Tym razem do płci pięknej

2020-04-16 16:13
lustro
Autor: pixabay.com

W trakcie trwania epidemii w Polsce powstało wiele akcji pomocowych, które w jakiś sposób wspierały medyków. Tym razem akcja jest skierowana do pań, które działają w służbie zdrowia. Kiedy te dbają o innych nie mają czasu zadbać o siebie. #Pięknodlabohaterek tak nazywa się akcja, która ma upiększyć medyczki.

W trakcie trwania pandemii medyczki dbają o pacjentów, tym samym zapominając o sobie. Internet po raz kolejny wymyślił akcję, która ma upiększyć nasze bohaterki. 

Większość salonów zgłasza swoje vouchery, które chce przekazać na szpital w Zielonej Góze. Na dniach te zostaną rozdane dla naszych bohaterek, czyli dla kobiet z służby zdrowia 

Mówi Katarzyna Prokopyszyn jedna z organizatorek akcji w Zielonej Górze. #Pięknodlabohaterek to akcja, która polega na przekazywaniu voucherów przez zakłady kosmetyczne, czy fryzjerskie dla pań pracujących w służbie zdrowia. Kiedy to wszystko się skończy lekarki czy pielęgniarki będą mogły udać się na zasłużony odpoczynek w gabinecie kosmetycznym. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE