Już w sobotę dzień otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze [AUDIO]

2020-07-02 9:02 Klaudia Pieszczyńska
pies
Autor: pixabay.com

​To pierwszy dzień otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze w tym roku! Już w sobotę mieszkańcy będą mogli wyjść do lasu na spacer z bezdomnymi czworonogami. Więcej w artykule.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w tym roku, co ma związek z pandemią koronawirusa.

Myślę, że psy są bardzo stęsknione. Jak najbardziej liczymy na tłumne przybycie. Mamy kilku nowych podopiecznych, których również warto poznać.

Mówi Magdalena Zwolska, rzeczniczka schroniska. Dzień otwarty jest wyczekiwany nie tylko przez zielonogórzan, ale również przez psy.

Mamy nadzieję, że wszystkie psiaki wyjdą tego dnia, ze względu na to, że kwarantanna bardzo nam uprzykrza życie i spowodowała, że obecnie osoby postronne ze zwierzaki mogą wychodzić jedynie w weekendy.

Dodaje Zwolska. Dzień otwarty już w sobotę w godzinach od 11 do 14. Zapisy i wydawanie psów odbędą się przy bramie. Odwiedzający z powodu pandemii nie mogą wchodzić na teren schroniska.

Magdalena Zwolska, rzeczniczka schroniska mówi o dniu otwartym
Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.