Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bazar Rzeka

2021-04-23 8:14 Klaudia Pieszczyńska
bazar
Autor: pixabay.com

Grecja i Włochy przyjadą do naszego regionu! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bazar Rzeka w Porcie w Cigacicach. To właśnie tam będzie można kupić świeże zioła, wypieki oraz owoce i warzywa od lokalnych producentów. Będą również świeże produkty pochodzące z Grecji i Włoch. Więcej w artykule.

Bazar Rzeka odbędzie się już w niedzielę w Porcie w Cigacicach. W tym miejscu będzie można spotkać lokalnych producentów żywności, m.in. chleba. Zielonogórzanie będą mogli zaopatrzyć się również w świeże zioła oraz produkty z Grecji i Włoch. 

Różowe skrzyneczki w Zielonej Górze

Będziemy mieć lokalnych producentów chleba, pysznych ciast i słodyczy. Będą również ostatnie cytrusy z Włoch, niewoskowane i oraz niepryskane. Jest to niebywała okazja! 

Mówi Sara Fedenczak, współorganizatorka wydarzenia. Na bazarze będzie można nabyć również greckie oliwki, oliwę czy oregano.

Bardzo zależy nam na tym, żeby produkty, które będą dostępne na miejscu miały pewny rodowód. Chcemy również zadbać o samą przestrzeń i stoiska, tak aby wpisywały się one w krajobraz. 

Dodaje Fedenczak. Bazar Rzeka rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 15. Ma to być wydarzenie cykliczne, a kolejna odsłona już za miesiąc.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl