Gwiazdy

Izabela Kuna jest od lat znana Polakom. Pamiętacie jak kiedyś wyglądała? [zdjęcia]

Izabela Kuna od lat zachwyca Polaków swoją grą aktorską. Niedawno mogliśmy poznać ją z zupełnie nowej strony. Jako pisarka zebrała wielu sympatyków. A czy pamiętacie jak kiedyś wyglądała? Mamy zdjęcia sprzed kilkunastu lat! Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Izabela Kuna od lat zachwyca publiczność

 Izabela Kuna to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Urodziła się 25 listopada 1970 roku, oznacza to, że w 2024 r. skończy 54 lata. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w latach 90., zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Po raz pierwszy można było ją zobaczyć w serialu pt. "Fitness Club" wcieliła się wówczas w klientkę "ze zniszczoną cerą".

Izabela Kuna o swojej nowej książce ''Klara jedzie na pogrzeb'' w Radiu SuperNova!

Kuna jest także znana z udziału w licznych produkcjach telewizyjnych, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia", gdzie jej kreacje zyskały uznanie widzów. Jednak to kino artystyczne i ambitne projekty filmowe stanowią o sile jej aktorstwa.

Poza pracą na ekranie, Izabela Kuna jest również cenioną aktorką teatralną. Występowała na deskach wielu teatrów, prezentując swoje umiejętności w różnorodnych spektaklach, od klasyki po dzieła współczesne. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci. Ma córkę Nadię oraz syna Stanisława. 

Na swoim koncie ma także dwie publikacje. W 2010 r. na półkach w księgarniach pojawiła się "Klara", a w 2021 r. "Klara jedzie na pogrzeb". Znów o Izie Kunie jest głośno, bowiem powstał serial o tytułowej bohaterce książek. 

Gdzie obejrzeć "Klarę"? 

Słodko-gorzka komedia obyczajowa „Klara” to ekranowa adaptacja debiutu pisarskiego Izabeli Kuny - czytamy w komunikacie TVN. Serial "Klara" będzie dostępny na platformie VOD player.pl. W tytułową postać wciela się Izabela Kuna, a u jej boku można także zobaczyć Katarzynę Warnke czy Adama Woronowicza.

Izabela Kuna od lat zachwyca Polaków. Jak aktorka wyglądała kilkanaście lat temu? 

W naszej galerii zdjęć możecie zobaczyć zdjęcia sprzed kilku lat. 

Sonda
Czy lubisz Izabelę Kunę?