WORD Zielona Góra, pieniądze

i

Autor: WORD Zielona Góra, FB, pixabay.com

Finanse

Ile zarabiają egzaminatorzy w WORD Zielona Góra? Znamy dokładne stawki

2023-12-03 16:02

Zarobki w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze są tematem wielu dyskusji zarówno wśród przyszłych kierowców jak i tych z wieloletnim doświadczeniem. Kwoty, które znajdziecie w naszym materiale poniżej mogą zdawać się marzeniem. Zapewne zastanawiacie się ile zarabiają egzaminatorzy w WORD Zielona Góra? Opowiadamy.

Zarobki w Lubuskiem. Ile zarabia się w województwie lubuskim?

Zarobki w województwie lubuskim są zależne od branży. Według danych GUS za styczeń 2023 r. w Zielonej Górze w sektorze przedsiębiorstw przeciętnie miesięcznie zarabia się w kwocie brutto 6598,26 zł. W tych zawodach w Zielonej Górze dobrze płacą.

Zarobki zielonogórskich egzaminatorów. Ile zarabia się w WORD Zielona Góra?

Poniższe dane pochodzą z Oświadczenia Dyrektora WORD Zielona Góra, z dnia 6 kwietnia 2023. r. Ile zarabia się w WORD Zielona Góra?

Zestawienie średnich wynagrodzeń egzaminatorów WORD Zielona Góra w przeliczeniu na pełen etat:

  • Egzaminator IV stopnia jedna kategoria prawa jazdy 5602 zł brutto
  • Egzaminator III stopnia dwie kategorie prawa jazdy 6525 zł brutto
  • Egzaminator II stopnia trzy kategorie prawa jazdy 7451 zł brutto
  • Egzaminator I stopnia cztery kategorie prawa jazdy 8700 zł brutto

Jak czytamy dalej w oświadczeniu średnie wynagrodzenie egzaminatora w przeliczeniu na pełen etat na dzień 06.04.2023 r. wyniosło 8036,22 zł brutto. Średnie wynagrodzenie egzaminatora w przeliczeniu na etat (bez dodatków funkcyjnych egzaminatora koordynatora i nadzorującego) na dzień 06.04.2023 r. wyniosło 7890,52 zł brutto.

Dzień EDWARD w radomskim WORD
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE