Dobry kontrakt i po problemie!

2022-12-01 17:26
Kontrakt
Autor: pixabay.com

Grunt to komunikacja. Wyznający tę zasadę studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego mogą we wtorek wziąć udział w kolejnym warsztacie.

To już ostatnia odsłona serii szkoleń wzmacniających skuteczną komunikację i kompetencje społeczne. Cykl zatytułowany „Budowanie relacji bez przepychanek i udowadniania kto ma rację” zamyka warsztat pod hasłem „Kontrakt, czyli jak dobrze się umawiać z innymi.

Podczas prelekcji dowiemy się na czym polega idea „dobrego kontraktu”, o co zadbać, żeby to, na co się umawiamy, było jasne i czytelne i jak transparentnie komunikować nasze potrzeby i oczekiwania. Szkolenie poprowadzi psycholog, coach i trener kompetencji społecznych Anna Andrysiak.

Startujemy o 9:00, zarezerwujcie sobie przynajmniej 2,5 h. Chętni studenci powinni wcześniej zarejestrować się na warsztat poprzez stronę Biura Karier UZ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany