Członkowie kabaretu Hrabi zdradzą kilka tajemnic o tym jak powstawały niektóre skecze [AUDIO]

2020-07-29 8:16 Dorota Gut
WiMBP w Zielonej Górze
Autor: Dorota Gut

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu Z książką na leżaku. Tym razem mieszkańcy będą mogli porozmawiać z członkami kabaretu Hrabi. Do Zielonej Góry zawita Dariusz Kamys oraz Łukasz Pietsch. Spotkanie będzie dotyczyło książki "Hrabi. Duszkiem tak!". Start wydarzenia już jutro (30.07) o godz. 18:00. Tradycyjnie będzie można wziąć udział w spotkaniu na żywo lub dołączyć online.

To będzie nie lada gratka dla fanów kabaretu Hrabi. Już jutro (30.07) w ramach cyklu z książką na leżaku dowiemy się jak powstawały niektóre skecze i piosenki.

Zapraszamy Państwa na rozmowę o książce "Hrabi. Duszkiem tak!". Gośćmi naszego cyklu będzie Dariusz Kamys oraz Łukasz Pietsch współautorzy tejże właśnie książki. Oczywiście to spotkanie także poprowadzi kabareciarz nie może być inaczej

- mówi Anna Urbańska z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze. To spotkanie w sali im. Janusza Koniusza poprowadzi Leszek Jenek.

"Hrabi. Duszkiem tak!" jest to książka, która ukazała się stosunkowo niedawno. Rzeczywiście książka wyjątkowa bo jest to biografia jednego z najpopularniejszych kabaretów ostatnich lat, kabaretu Hrabi, w której znajdziemy niepublikowane zdjęcia, skecze i anegdoty

- dodaje Anna Urbańska. Tradycyjnie spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w bibliotece oraz za pośrednictwem transmisji live. Start o 18:00. Osoby, które chciały by uczestniczyć w spotkaniu na żywo muszą wcześniej zarezerwować sobie miejsce w dziale Promocji i Organizacji Wydarzeń WiMBP [Kliknij tutaj].

Mieszkańcy poznają anegdoty oraz genezę niektórych skeczy - mówi Anna Urbańska z WiMBP w Zielonej Górze
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.