Rozrywka

"Chłopaki do wzięcia". Nowa uczestniczka podbije serce Jarusia? Kim jest czarnowłosa piękność? [zdjęcia]

Program "Chłopaki do wzięcia" wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic dziwnego, że wciąż bije rekordy oglądalności. Producenci postanowili, że dodadzą powiew świeżości do tego formatu. Zaprosili więc nową uczestniczkę. Ta szybko zyskała podziw wśród fanów. Kim jest ta czarnowłosa piękność?

Nie jest tajemnicą, że telewidzowie pokochali "Chłopaków do wzięcia". W sieci nie brakuje dyskusji po każdym z odcinków. Widzowie chętnie kibicują uczestnikom i życzą im jak najlepszej ścieżki życiowej. Każdy z mężczyzn szuka prawdziwej i wymarzonej miłości. Z czasem stali się oni także gwiazdami z rzeszą fanów. Wśród nich jest m.in. Ryszard „Szczena” Dąbrowski, a także Jarek Merhner. Nie uwierzysz, ile lat ma ukochana Szczeny.

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś nie rozpacza po rozstaniu z żoną Gosią. Z zapałem poszukuje nowej kobiety

Jarek Menger, dzięki "Chłopakom do wzięcia" poznał ukochaną Gosię. Niestety ich związek nie przetrwał. Po ich ślubie pozostało tylko wspomnienie. Przypomnijmy, że ceremonia zaślubin odbyła się w 2022, a para zamieszkała w mieszkaniu kobiety. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" znalazł tymczasowy dom. Po rozstaniu z żoną został z niczym. 

Nowa uczestniczka "Chłopaków do wzięcia"

Producenci wiedzą jak jeszcze bardziej zainteresować swoim show widzów. Co jakiś czas w "Chłopakach do wzięcia" pojawia się nowy uczestnik, którego historia chwyta za serce. Jednak takiego zwrotu akcji chyba nikt z fanów się nie spodziewał. W programie pojawiła się nowa uczestniczka. Kim jest czarnowłosa piękność?

Brunetka pojawia się w dwóch odcinkach: 383 oraz 384. Wszystko za sprawą współpracy Jarusia i Bandziorka przy powstaniu muzycznego teledysku disco polo.

Kim jest Marta z "Chłopaków do wzięcia"? 

Czarnowłosa piękność nazywa się Marta. Na razie wiadomo o tym, że ślicznotka pojawiła się gościnnie w "Chłopakach do wzięcia" i niedługo nie będzie można jej dalej widzieć u boku chłopaków. Jednak jej pojawienie się w popularnym programie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów. Wierni fani w sieci komentują jej wygląd i od razu ją polubili. Marta zawodowo zajmuje się psychologią oraz jest trenerką personalną, a praca przy powstawaniu teledysków jest jedynie pasją, którą chętnie wciela w życie. Podczas odcinka można było usłyszeć następujące słowa:

- Facet zawsze powie, że fajny teledysk, gdy występują w nim fajne kobiety - powiedział Bartek. - To drugi teledysk, który nagrywałam z chłopakami. To moja odskocznia, ale dobrze się w tym czuje - stwierdziła Marta.- To nie jest wieczór zapoznawczy, to tylko do teledysku - powiedział Jarek.- Świetnie się bawiłam - podsumowała Marta.

"Chłopaki do wzięcia" mają nową uczestniczkę. Kim jest czarnowłosa piękność?

Sonda
Chłopaki do wzięcia - czekasz na nowe odcinki?
Listen on Spreaker.