BLIK oferuje zastrzyki wsparcia dla lubuskich szpitali! Jak dołączyć do akcji?

2020-04-23 9:56
Zastrzyk gotówki BLIK
Autor: DR Zastrzyk gotówki BLIK

BLIK uruchomił specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której możemy wesprzeć lubuskie szpitale. Żeby wziąć udział w akcji wystarczy tak naprawdę aplikacja bankowa zainstalowana na smartfonie. Które lubuskie szpitale można wesprzeć? Przeczytajcie na stronie internetowej ESKI Zielona Góra.

"Zastrzyk wsparcia" to odpowiedź Polskiego Standardu Płatności na trudną sytuację służby zdrowia podczas pandemii koronawirusa w Polsce. W wielu szpitalach bowiem wciąż brakuje podstawowych środków ochrony osobistej – kombinezonów, maseczek, rękawiczek czy przyłbic. Teraz w bardzo prosty sposób może pomóc finansowo wybranemu przez siebie szpitalowi. Wystarczy zrobić szybki przelew za pośrednictwem BLIK-a. Korzystając z dedykowanej strony internetowej możemy wybrać na interaktywnej mapie konkretne województwo, które chcemy wesprzeć. Po kliknięciu rozwinie się lista szpitali, którym możemy wysłać pieniądze. Następnie wpisujemy konkretną kwotę i robimy przelew. Można też sprawdzić, jaką kwotę zebrał konkretny szpital. W województwie wielkopolskim można wesprzeć:

  • Szpital Uniwersytecki im. K. Marcinkowskiego Sp. z o.o., Zielona Góra, ul. Zyty 26
  • Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp.z o.o., Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 42

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące akcji BLIK „Zastrzyk wsparcia” znajdziecie na specjalnej stronie internetowej blikmobile.pl.

Posłuchaj, dlaczego bolą plecy i jak sobie radzić z dolegliwościami. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE